פארק גואל
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

להגיע לפארק גואל באוטובוס

כניסה לפארק גואל

עזרה עם תכנון החופשה בברצלונה?

להגיע לפארק גואל באוטובוס

להגיע לפארק גואל באוטובוס קווים מספר 24 או 92 רדו בתחנה הקרובה לפארק ותלכו עם כל התיירים לאותו כיוון

הגעה לפארק גואל באוטובוס

אפשר להגיע לפארק גואל בקלות באוטובוס.

קווים:

 • קו 24: יוצא מכיכר קטלוניה ועובר דרך Passeig de Gràcia ו-Avinguda Diagonal.
 • קו 92: יוצא מ-Plaça de Catalunya ועובר דרך Ronda de Sant Antoni ו-Travessera de Gràcia.

תחנות:

 • קו 24:
  • Park Güell (התחנה הקרובה ביותר לכניסה הראשית)
  • Larrard – Muntaner (ממוקמת במרחק של 5 דקות הליכה מהכניסה)
 • קו 92:
  • Alí Bei – La Granja (ממוקמת במרחק של 10 דקות הליכה מהכניסה)

טיפים:

 • קנו כרטיס T-Casual המאפשר נסיעה בלתי מוגבלת בתחבורה הציבורית בברצלונה למשך 10 נסיעות.
 • הימנעו משעות השיא, כאשר האוטובוסים עלולים להיות עמוסים.
 • היו מוכנים ללכת , מכיוון שהתחנות אינן ממוקמות ממש בכניסה לפארק.
 • עקבו אחר השלטים המכוונים לפארק.
 • שימו לב שפארק גואל נסגר בשעות אחר הצהריים, אז הקפידו להגיע מוקדם.

דמיינו את עצמכם עומדים על ספסל פסיפס צבעוני, המשקיף על העיר ברצלונה שטופת השמש, על הים המנצנץ מרחוק ועל הצמחייה העבותה של פארק גואל המשתרעת מתחת. זה לא סתם פארק; זוהי יצירת מופת שנוצרה על ידי האדריכל הנודע אנטוני גאודי, תערובת שובבה של טבע ועיצוב שתופסת את ליבו של כל מבקר. אבל איך יוצאים למסע הקסום הזה? המפתח טמון בניווט במבוך העירוני של ברצלונה כדי להגיע ליעד קסום זה. הסוד? אוטובוסים מספר 24 ו 92, המרכבות שלך לעולם הדמיון של גאודי.

עם ההמולה של חיי העיר מזמזמים מסביב, מציאת נווה מדבר כמו פארק גואל מציעה נשימה של אוויר צח. עם זאת, ההרפתקה מתחילה עוד לפני שכף רגלכם דרכה בפארק, כאשר המסע לשם הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה. מדריך זה נועד לפענח את המסתורין של ההגעה לפארק גואל, תוך התמקדות בקלות של קווי האוטובוס 24 ו -92, מכוון אותך לתחנה הקרובה ביותר, ומזמין אותך להצטרף לזרם התיירים הנעים כולם יחד לעבר הפלא האדריכלי הזה.

דמיינו שאתם נכנסים לעולם שבו הגחמני פוגש את האדריכלי, מקום שבו כל פנייה מגלה פלא חדש, המשלב אלמנטים טבעיים ומעוצבים בהרמוניה. זוהי המהות של פארק גואל, היהלום שבכתר של ברצלונה, שחזה האדריכל האגדי אנטוני גאודי. בגבולותיו ניצבים פסלים מכוסי פסיפס, ספסלים מתפתלים וגשרים הקוראים תיגר על הקונבנציונלי, ומזמינים את המבקרים אל עולם שבו הדמיון ממריא.

בעוד הפארק הקסום הזה הוא ביקור חובה עבור כל מטייל בברצלונה, ניווט שם לעתים קרובות מציב שאלה. אל חשש, שכן הפתרון פשוט יותר ממה שניתן לחשוב. המפתח טמון בניצול מערכת האוטובוסים היעילה של העיר, במיוחד קווים 24 ו-92. מסלולים אלה הם חוטי הזהב השזורים בשטיח האורבני, ומובילים הרפתקנים היישר אל שעריו של נווה מדבר עירוני זה. במדריך זה, אנו חושפים כיצד לצאת למסע זה, תוך הדגשת התחנות הקרובות ביותר והבטחה שאתם, כמו רבים לפניכם, תוכלו למצוא את דרככם פשוט על ידי מעקב אחר הגאות והשפל של חוקרים אחרים. העלייה באוטובוסים מספר 24 ו-92 אינה משמשת רק כאמצעי תחבורה אלא כתחילתה של הרפתקה בלתי נשכחת לפארק גואל.

הגעה לפארק גואל באוטובוס

כאשר אתם יוצאים למסע שלכם לגלות את פארק גואל הקסום, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, השוכן בעיר התוססת ברצלונה, הכרת הניואנסים של התחבורה המקומית היא בעלת חשיבות עליונה. האוטובוסים מספר 24 ו -92 🚌 משמשים כמחברים חיוניים, המגשרים על הפער בין העיר ההומה לבין בריחה שלווה זו. העלייה לאוטובוסים אלה מציעה לא רק הצצה לחיי היומיום של המקומיים, אלא גם דרך ידידותית לסביבה ויעילה להגיע ליעדכם. הנה מדריך מפורט כדי להקל על ההרפתקה שלך באמצעות שורות אלה.

כדי להתחיל את המסע שלכם לפארק גואל, זהו את תחנת האוטובוס הקרובה ביותר שבה תוכלו לתפוס את אוטובוס מס' 24 או 92. אוטובוסים אלה חוצים חלקים שונים של העיר, ומציעים אפשרויות עלייה מרובות. שימו לב ללוחות הזמנים הזמינים בנוחות בכל תחנת אוטובוס או באמצעות אפליקציית התחבורה העירונית. צעד מכריע במסע זה הוא ירידה בתחנה הקרובה ביותר לפארק גואל. עבור אוטובוס מס' 24, פירוש הדבר לרדת בפארק מונטבאו (Parc de Montbau), שהוא מעט רחוק יותר אך מציע מסלול נופי. בינתיים, אוטובוס 92 מספק מסלול ישיר לסביבת הפארק, עם אל קול | Teixonera' כתחנה המומלצת לרדת. מעקב אחר השילוט וזרימת התיירים המזדמנת ינחו אתכם לעבר הכניסה הראשית של הפארק, ויבטיחו שאתם בדרך הנכונה.

שימוש בתחבורה ציבורית כמו אוטובוסים 24 ו -92 🚌 לא רק משפר את חוויית 🌍 הנסיעה שלך על ידי הצעת נתח מהחיים המקומיים, אלא גם מייצג בחירה לטובת קיימות. כפי שנגע קודם לכן במבוא, אימוץ קווי אוטובוס אלה למסע שלך לפארק גואל עולה בקנה אחד עם אתוס נסיעות סוחף ומודע יותר לסביבה.

התחנה הקרובה ביותר לפארק

עבור אלה הלהוטים לחקור את הנוף הקסום של פארק גואל, המסע מתחיל במציאת תחנת האוטובוס הקרובה והנוחה ביותר. בעת נסיעה בקווי אוטובוס 24 או 92, נקודת הירידה המומלצת היא תחנת Travessera de Dalt, Parc Güell. מיקום ספציפי זה מתוכנן אסטרטגית להציע למבקרים מעבר חלק מהתחבורה העירונית שלהם למחוזות הירוקים של הפארק האיקוני הזה. התחנה היא לא רק נקודת ירידה אלא שער להרפתקה באחד מציוני הדרך היקרים ביותר של ברצלונה.

הירידה בתחנה זו תביא אתכם ללחש של הפסיפסים והפלאים האדריכליים המפורסמים של פארק גואל. זה מבטל טרקים מיותרים ברחובות ההומים של ברצלונה, ומאפשר יותר זמן לבלות תחת הקסם של יצירותיו של גאודי. בנוסף, תחנה זו נוחה להפליא למבקרים מכיוון שהיא דורשת רק הליכה קצרה, עמוסה בציפייה, כדי להגיע לכניסה לפארק. כפי שהודגש בסעיף הקודם, אי אפשר להפריז בחשיבות בחירת התחנה הנכונה, ו'Travessera de Dalt, Parc Güell' מתגלה כאלוף הבלתי מעורער עבור אלה הנוסעים לפארק גואל באוטובוס. 🚏

בעקבות ההמונים

יש זמזום שאי אפשר להכחיש באוויר כשיורדים מהאוטובוס ליד פארק גואל, תחושה מהולה בציפייה ובהתרגשות משותפת של מטיילים אחרים. כשאתה מוצא את עצמך בין זרם של תיירים, שכולם נמשכים לכאורה על ידי אותה משיכה מגנטית, המשמעות של מעקב אחר ההמונים לעבר הפארק האייקוני של ברצלונה מתבררת. שיטה זו, פשוטה אך יעילה, מבטיחה שגם מבקרים בפעם הראשונה יוכלו לנווט את דרכם ללא חשש ללכת לאיבוד. זהו מסע שנעשה בהתלהבות קולקטיבית, שבו כל צעד מקרב אותך לחוות את פלאי האדריכלות שהגה אנטוני גאודי.

מעקב אחר הקהל עושה יותר מאשר רק להוביל אותך לנקודת הגישה העיקרית של פארק גואל, אשר נחקור יותר לעומק בחלק אחר. זה גם מספק תחושה של אחווה, חוויה משותפת שמחממת את הלב באופן ייחודי. יש נחמה בידיעה שאתה מוקף באנשים שחולקים את הלהיטות שלך, כל אחד עם סיפורי תאוות הנדודים שלו. גישה קהילתית זו אינה רק מפשטת את הניווט; זה מעשיר את חווית הטיול שלך, מה שהופך את הדרך לשערי הפארק להרפתקה בפני עצמה. האנרגיה וההתרגשות של הקהל משמשות כהקדמה לפלאים שמחכים בפארק גואל, ונותנים את הטון לחקירה בלתי נשכחת של זוהר אמנותי ויופי טבעי.

נקודת גישה ראשית

המסע לאימוץ הפיתוי של פארק גואל, כפי שהוזכר קודם לכן כאשר דנים בקווי האוטובוס 24 ו-92, מגיע לשיאו בנקודת הגישה הראשית שלו. אזור זה לא רק מייצג את סף הפאר של הפארק, אלא גם עומד כפיסת התנגדות אדריכלית, המרתקת את המבקרים עוד לפני שהם נכנסים ללב הפארק. הכניסה ידועה במזרקת הדרקון האייקונית שלה, יצירת מופת של אמנות פסיפס, תוססת ומסבירת פנים. השער הזה הוא יותר מסתם מעבר; הוא מסמל את המעבר מהרחובות הסואנים של ברצלונה לחזונו הגחמני של אנטוני גאודי.

כשמתקרבים לשער הראשי הזה, ריח הצמחייה והצלילים העדינים של האווירה התוססת של פארק גואל מתחילים לחלחל לאוויר. כניסה זו ממוקמת אסטרטגית כדי להציע למבקרים הצצה למה שלפנינו, ומפתה אותם עם הבטחה של פלאים אדריכליים, פסלים מורכבים, ונופים רחבי ידיים ושופעים. מזרקת הדרקון, ההומה לעתים קרובות בתיירים הלוכדים זיכרונות, משמשת כרקע מושלם לתחילתו של מסע בלתי נשכח. נקודת הגישה העיקרית היא לא רק להיכנס לפארק אלא לצאת למסע בדמיונו של גאודי.

הוראות הליכה

בהזדמנות החשובה שבה אתם יורדים מקווי האוטובוס 24 או 92 בתחנה הקרובה, כפי שמתואר בסעיף "התחנה הקרובה ביותר לפארק", אתם יוצאים למסע שהוא לא רק תנועה אלא מסע בנוף האגדי שהוא פארק גואל. סימפוניית פטפוטי התיירים משמשת כמצפן, ומנחה אותך דרך הקהל ההומה. הניחו לעליצות ההמון להיות המגדלור שלכם כשהיא דוחפת אתכם לעבר נקודת הגישה הראשית, שער לממלכה שבה אדריכלות וטבע מתמזגים.

נקודת הציון הראשונה שלכם, בעקבות אנסמבל הגלובטרוטרים, היא הכניסה המעוטרת במזרקת הדרקון האיקונית, זקיף המשגיח על מחוזות היצירתיות והדמיון. מכאן נפרש מבוך השבילים, כשכל פנייה חושפת מחזה קסום יותר מקודמו. בעודכם מתפתלים, ספסל הפסיפס מתאר את קצה הפארק, ומציע גם הפוגה וגם נקודת תצפית להתפעל מיצירת המופת של גאודי. כיווני ההליכה מסתחררים הלאה אל לב הפארק, שם כל צעד הוא חוט במארג של אודיסיאה אדריכלית.

לחקור את פארק גואל

לאחר שתצעדו בשביל שנסלל על ידי המבקרים הרבים הנוהרים לעבר הכניסה הראשית שלו, כפי שהוזכר בסעיף "בעקבות ההמונים", תמצאו את עצמכם נכנסים לעולם שבו הטבע והברק האדריכלי משתלבים בצורה חלקה. פארק גואל הוא לא רק פארק; זוהי עדות חיה ליכולת הדמיון של אנטוני גאודי ולהשקפתו הייחודית על המודרניזם. כל פינה במתחם רחב הידיים הזה נוטפת פרטים אמנותיים, החל מספסל הסרפנטין המעוטר בפסיפס המציע נוף שאין שני לו של ברצלונה ועד לבתי השער הגחמניים של זנגביל שמקבלים את פניכם בכניסה.

כשתצאו לחקור דרך פארק גואל 🌳, אתם מוזמנים לשוטט בשביליו המתפתלים, כאשר כל פנייה חושפת נוף חדש או פסל נסתר המשובץ בתוך הירוקים השופעים. סאלה היפוסטילה (Sala Hipóstila), עם יער העמודים הדוריים, וגרם המדרגות של הדרקון, שבראשו מזרקת הדרקון המפורסמת, הם מראות שאסור להחמיץ. הפארק, שהוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, מציג לא רק את גאונותו האדריכלית של גאודי, אלא גם את הכבוד העמוק שלו לעולם הטבע, מה שהופך את הביקור שלכם למסע בנוף מעוצב בהרמוניה שבו אמנות וטבע רוקדים בסינרגיה נצחית.

יתרונות השימוש באוטובוסים 24 או 92 לביקור בפארק גואל

ביקור בפארק גואל, אחד מציוני הדרך האיקוניים ביותר של ברצלונה, נעשה קל ונגיש יותר הודות לקווי האוטובוס 24 ו -92. בואו להתעמק היתרונות זה מצב של תחבורה מציע.

 • חסכוני: שימוש בתחבורה ציבורית כדי להגיע לפארק גואל באמצעות אוטובוסים 24 או 92 הוא הרבה יותר ידידותי לתקציב בהשוואה למוניות או סיורים פרטיים, מה שמאפשר יותר מקום בתקציב שלך לחוויות אחרות בברצלונה.
 • מסלול נופי: שני קווי האוטובוס מציעים נופים ציוריים של ברצלונה, מה שהופך את הנסיעה לפארק גואל לסיור מענג ברחובות העיר ובציוני הדרך שלה.
 • טביעת רגל פחמנית מופחתת: בחירת אוטובוסים ציבוריים לתחבורה תורמת לידידותיות לסביבה על ידי הפחתת טביעת הרגל הפחמנית האינדיבידואלית, ומתיישרת היטב עם האתוס האקולוגי של פארק גואל עצמו.
 • שילוב עם החיים המקומיים: נסיעה באוטובוס מאפשרת לך לטבול את עצמך בחיי היומיום של תושבי ברצלונה, ומציעה הבנה תרבותית עמוקה יותר וחווית נסיעה אותנטית יותר.
Powered by GetYourGuide
לחזור למשהו ספציפי?
Powered by GetYourGuide
Booking.com
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן